שירות וחילוץ משאיות

צמיגים למשאיות

צמיגים למשאיות – מאפיינים מהותיים שחשוב להכיר

הצמיגים של המשאית שלנו, הם בין הגורמים הכי מהותיים וקריטיים לבטיחות הנסיעה במשאית או בכל כלי רכב אחר עליו אנו עולים.

התאמת צמיגים נכונה למשאית שלכם

הצמיגים המורכבים במשאית שלכם, חייבים להיות מסוגלים לשאת את משקל המשאית שלכם בצורה נכונה. יש משאיות אשר מגיעות לעשרות של טונות במשקלן, ולכן ייצור הצמיגים של משאיות, חייב להתבצע על פי כל כללי הבטיחות הקיימים.

יש חשיבות גבוהה במיוחד ליכולת של צמיגי המשאית לעמוד בפני כוח החיכוך עם הכביש, עם שינויי טמפרטורות קיצוניים על הכביש, רטיבות ועוד. צמיגי המשאית שלנו, חייבים להיות מותאמים כך שיוכלו לספק נהיגה איכותית על הכביש. נסיעה איכותית, היא בעצם נסיעה בה אחיזת הכביש היא יציבה וחזרה, כך שאנו מרגישים יציבים ויכולים לנסוע בצורה בטוחה על הכביש בכל זמן ומצב.

שירות וחילוץ משאיות
שירות וחילוץ משאיות

החלפה ותיקון צמיגים למשאית – רק בסופר טראק

בחירה בסופר טראק להחלפת הצמיגים או לתיקון הצמיגים למשאיות שלכם, היא בחירה ברמה גבוהה, באיכות עבודה, בהוגנות מלאה לכל אחד מלקוחותינו ובמקצועיות.

כמה זה יעלה לנו? משווים מחירים ומתחשבים בגורמים שונים

לצמיגים למשאיות, קיימים מחירונים שונים וניתן למצוא אותם בטווח מחירים רחב מאוד, זאת בהתאם לסוג הצמיג, ליצרנית, להתאמה המלאה לדגם המשאית הספציפי שלנו ולכן, המחיר הוא לא הפרמטר היחיד הרלוונטי לבדוק. אלא קודם כל, עלינו לבדוק מהו דגם הצמיג המומלץ ביותר לנו. האינטרנט כיום מאפשר לנו לבצע השוואת מחירים של צמיגים המיוצרים על ידי חברות שונות. רק לאחר שנדע את הדגם הספציפי, נוכל לבדוק זאת.

כל צמיג אותו רוכשים כיום במקומות מוסדרים כמו סופר טראק, מגיע עם אחריות מלאה מהיצרן, דבר עליו אסור להתפשר ברכישת צמיגים, במיוחד לא כאשר מדובר בצמיגים למשאית שלכם. צמיגים למשאית נחשבים ליקרים הרבה יותר מאשר צמיגים לרכבים אחרים, זאת משום שצמיגים אלה נחשבים לגדולים הרבה יותר מאשר צמיגים רגילים. בנוסף, יש משאיות שדורשות יותר מ-4 צמיגים מה שמייקר עוד יותר את עלות החלפת הצמיגים. כאשר רוכשים צמיגים חדשים למשאית יש לקחת בחשבון את סוג הצמיג, את הוראות היצרן, מספר שנות אחריות, מותג, מאפייני הצמיג וכמובן את המחיר.

השאירו פרטים ונצור עמכם קשר בהקדם!