שירות וחילוץ משאיות

חילוץ משאיות

להיתקע עם המשאית? לא חוויה נעימה!

אתם באמצע נסיעה ארוכה, עוד הדרך לפניכם, המוזיקה שאתם אוהבים מתנגנת במערכת המשוכללת שלכם, לצידכם כוס קפה חמה והכל נראה חיובי, נוח ונעים לנסיעה. אך פתאום, משהו קורה והמשאית שלנו, מפסיקה בנסיעה שלה ולא ניתן להמשיך בדרך שלנו.

חילוץ משאיות מקצועי ומהיר

לא פשוט לחלץ משאית כאשר היא נתקעת באמצע או בצידי כביש. מדובר על אחד מכלי הרכב הגדולים ביותר על הכבישים שלנו ובמקרים רבים, גם המטען של המשאית מכיל  חומרים שונים אשר עלולים להפוך את החילוץ לבעייתי יותר ואף למסוכן. כדי שחילוץ המשאית יהיה ריאלי, יש מקום בנקיטת משנה זהירות, לתת רק לאנשי מקצוע מהתחום לבצע את פעולת החילוץ של המשאית שלכם ולהכיר את התחום לעומק. לרוב, החברות מציעות שירותי חילוץ משאיות, בדרך כלל מספקות גם שירותים מקיפים של שירותי חילוץ רכבי הסעות אוטובוסים ורכבים גדולים ובנוסף, היא מחויבת להעסיק אנשי מקצוע ומומחים מהתחום, כדי שידעו לטפל בצורה נכונה במשאית שלכם, בכל מצב.

שירות וחילוץ משאיות

ישנן סיבות רבות למה משאיות יכולות להיתקע בכביש. לרוב, לא ניתן יהיה לתקן את המשאית במקום בו נתקעה (הן מבחינה בטיחותית והן מכיוון שיש צורך בציוד מיוחד לטיפול טכני במשאיות כבדות. אך את המשאית צריך לפנות ולחלץ ובדיוק בשביל זה, אנחנו בסופר טראק, כאן עבורכם.

שירות וחילוץ משאיות

מה אנחנו מציעים לכם?

שירות חילוץ משאיות מהיר, המגיע עד אליכם בכל שעה, בכל זמן ולכל מקום, עם איש טכני אשר ינסה לסדר את המשאית כך שלא תצטרכו לגרור אותה וכך תוכלו להגיע לפחות עד המוסך. שירות זה, יחסוך מכם המתנה ארוכה לגרר ובמידה והבעיה במשאית היא בצמיגים שלכם, נוכל לספק לכם שירות מלא של תיקון צמיגים למשאיות או החלפת צמיגים למשאיות שלכם בתהליך התאמה מדויק ובמחירים הוגנים.

רמת המקצועיות והשירות הגבוהה בארץ

לקוחות שהשתמשו בשירותים שלנו בעבר, יוכלו לספר לכם על רמת המקצועיות הרבה שלנו. על המומחיות שלנו בצמיגי מכוניות בכל דגם משאית שיש לכם. אנו מומחים בתיקון ושיפוץ והצלה של צמיגים, שבמקומות אחרים אולי יוותרו עליהם ויציעו לכם לקנות חדשים. ובמידת הצורך, אנו יודעים גם לסייע לכם לבחור צמיגים חדשים ואיכותיים בהתאמה מושלמת למשאית שלכם.

השאירו פרטים ונצור עמכם קשר בהקדם!