שירות וחילוץ משאיות

התקנת ווי גרירה לכל סוגי הרכב

סופר טראק – הבחירה הנכונה להתקנת וו לרכב שלך

חברת סופר טראק, המתמחה במתן שירות מקצועי למשאיות ולרכבים כבדים, מציעה לכם בעלי המשאיות והנהגים, שירותים מקצועיים רבים כגון צמיגים למשאיות, שירותי כיוון פרונט, חילוץ משאיות ועוד. בין רשימת השירותים המקצועיים שלנו, אנו מציעים לכם גם שירות מקצועי של התקנת ווי גרירה לכל סוגי הרכבים. כיום, קיימים סוגי ווי גרירה שונים, המותאמים לסוג הרכב, למשקל שהנגרר אמור לסחוב וכמובן, ברמות מחיר שונות. אצלנו בחברת סופר טראק, תקבלו שירות מקצועי מאנשי מקצוע מהתחום, המתמחים בהתקנת וים ובאבזור מלא לכל סוגי הנגררים.

אחריות מקיפה לכל המוצרים וההתקנות

בכדי שתהיו רגועים, שבחרתם בטוב ביותר ושההתקנה שביצענו לוו גרירה לרכב שלכם, בוצעה על הטוב ביותר, אנו מספקים לכם אחריות מקיפה לכל המוצרים שתבחרו לרכוש מאתנו וכמובן, שגם על עבודת ההתקנה עצמה. חשוב לנו שתצאו מרוצים, שתהיו רגועים ושתהנו מוו הגרירה שלכם בין אם הוא למטרה מקצועית ובין אם הוא לשימוש אישי.

אנחנו בחברת סופר טראק, מבצעים את כל סוגי ההתקנות ומתמחים בהתאמת הוו הנכון, לרכב שלכם ולצרכים שלכם. לכן, אנו  מחזיקים ומתקינים ווים המותאמים לכל סוגי מזג האוויר והשירות שלנו, מותאם לכל סוגי הרכבים. העובדים המקצועיים שלנו, ידעו להתאים לכם את הוו הנכון, לשימוש הנכון ולרכב הנכון.

שירות וחילוץ משאיות
שירות וחילוץ משאיות

רק הטוב ביותר ללקוחות שלנו

בדומה לכל המוצרים ולכל השירותים שלנו – אנו בוחרים עבור המשאיות שלכם, רק את הטוב ביותר. כל המוצרים שלנו, עומדים בכל התקנים המחמירים של האיחוד האירופי, מתוך הבנה שלכם, הלקוחות של סופר טראק, מגיע רק הטוב ביותר.

צרו עמנו קשר לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית למשאית שלכם להתקנת וו גרירה איכותי ונשמח לעמוד לרשותכם עם הצוות המקצועי שלנו, עם השירות המעולה שלנו ועם אחריות מלאה למוצרים ולשירותים שלנו.

השאירו פרטים ונצור עמכם קשר בהקדם!