שירות וחילוץ משאיות

שירות לצמיגי המשאיות שלכם

אצלנו בסופר טראק, תקבלו פתרון מלא לצמיגים שלכם. אנו מספקים, שירות צמיגים – שירות צמיגים ותקרים וחילוץ לכל סוגי המשאיות ובכל שעות היום.

אנו זמינים ללקוחות שלנו ומאפשרים להם את השקט הנפשי, שגם אם חלילה קורה משהו, אנחנו שם עבורם ונהיה זמינים לחלץ אותם, לטפל בצמיגים שלהם בצורה מקצועית ולהיות שם עבורם, בסיטואציות הלא נעימות שיכולות לקרות לכל אחד שעולה על משאית ויוצא לכביש.

החשיבות בתחזוקה קבועה ובדיקת צמיגים שוטפת

ישראל היא מדינה שאחוז גבוה מהתצרוכת שלה, מובל ומשונע לאורך המדינה, באמצעות משאיות. גדולות, קטנות, משאיות קירור ומשאיות כבדות וארוכות במיוחד, המובילות אוכל, מצרכים, חומרים שונים וחומרי בניה כמובן.

כבישי המדינה שלנו עמוסים ברכבים מסחריים ומשאיות, לאורך כל שעות היום. על משאיות אלה, מעמיסים כמות גדולה של סחורה וחומרים כבדים מסוגים שונים. בנסיעה במשאית כזאת, הטעונה במשקל גבוה, עמידות ותחזוקת הצמיגים, מהווה חשיבות גבוהה מאוד לבטיחות הנסיעה, הנהג וכל סביבת הנסיעה.

לצערנו הרב, תאונות רבות המתרחשות למשאיות בכבישים, נובעות מתחזוקה לקויה של הצמיגים או אי תקינותם. בדיוק בשביל זה, אנחנו כאן. למנוע את הבעיה הבאה ואם היא כבר מתרחשת ונתקעתם, להיות שם עבורכם ולבוא לחלץ אתכם במהירות.

שירות וחילוץ משאיות
שירות וחילוץ משאיות

בוחרים בשירותי החילוץ של סופר טראק

להיתקע באמצע נסיעה, עם בעיה בצמיג, או תקר, זאת חוויה מאוד לא נעימה. היא תמיד תוספת אותנו בזמן הלא נכון, תמיד באה לנו לא טוב וכמובן, שתמיד גם מסכנת את החיים שלנו. אז במקום לקחת את הסיכון, דאגו לתחזק את הצמיגים של המשאיות שלכם כ מו שצריך, בזמן ובתדירות מספקת ואם כבר נתקעתם, יש לכם תקר באמצע הכביש? אנחנו כאן עבורכם. נגיע, נחלץ, נתקן ונדאג שתחזרו למשאית שלכם, מהר ככל האפשר.

כאשר אתם מתקינים צמיגים חדשים למשאית האישית או של העסק שלכם, בחירה בסופר טראק, היא בחירה במקום אמין ומקצועי המספק שירות תיקונים, הרכבה והחלפה של צמיגים למשאיות לאורך זמן ועם ניסיון מספק. לאחר טיפול בצמיגים על ידי המומחים שלנו, שתוכלו לעלות חזרה למשאית שלכם, בבטחה, באמון מלא בעבודה שהתבצעה בצמיגים שלכם ובנוחות מקסימליות.

מגוון שירותים למשאיות

צמיגים למשאיות
תיקון תקרים למשאיות
חילוץ משאיות

השאירו פרטים ונצור עמכם קשר בהקדם!