שירות וחילוץ משאיות

כיוון פרונט למשאיות ואוטובוסים

למה צריך לבצע כיוון פרונט?

ביצוע פעולת כוון פרונט מטרתה היא שמירה על יציבות הרכב ושמירת הנסיעה בקו ישר וכן, שמירה על הצמיגים שלא יישחקו בדפנות במהלך הנסיעה.

מרגישים שההגא במשאית שלכם לא עובד בצורה רגילה, הוא רועד לכם בידיים בזמן הנסיעה או נוטה לצד מסוים, שלא היה כך קודם? כנראה שאתם זקוקים לשירותי כיוון פרונט למשאית או לאוטובוס שלכם.

אם החלפתם את הצמיגים בזמן האחרון, או שמדובר במשאית או באוטובוס חדשים עבורכם, ייתכן מאוד שכל מה שאתם זקוקים כדי שהרכב שלכם ייסע כמו שצריך, הוא כיוון פרונט מקצועי, או לכיוון גלגלים במקום המוסמך לכך ויודע לספק לכם שירות, כרכב כבד (משאיות ואוטובוסים)

כמה זמן לקוח כיוון פרונט?

אנחנו יודעים שאתם אנשים עסוקים. חשוב לנו להרגיע אתכם, כי כשמדברים על כיוון פרונט, מדובר בטיפול מהיר שאינו כרוך בעלויות גבוהות והוא קריטי לנסיעה הבטוחה שלכם באוטובוס או במשאית שלכם. כיוון הפרונט, מחזיר לגלגלים ולהגה את הזוויות הנכונות בהתאם להוראות היצרן, ומשיב לכם, הנהגים המקצועיים, את תחושת הביטחון על הכביש. אנחנו בסופר טראק נשמח לספק לכם שירות מלא ואנשי המקצוע שלנו, יבצעו עבורכם כיוון גלגלים במחיר הוגן ומשתלם, כמו גם כיוון פרונט למשאית ולכל סוגי הרכב.

שירות וחילוץ משאיות

כיוון גלגלים ופרונט – מתי צריך לבצע פעולה זאת?

חשוב שתדעו, בכדי שתדעו לבקש את השירות הנכון ולהגיע למקום הנכון. כי לא בכל המקרים חובה לבצע כיוון פרונט (הכוונה היא למתי שאין בעיה באיזון ההגה). בחלק לא קטן מהמקרים המגיעים אלינו, בהחלט ניתן להסתפק בפעולת כיוון גלגלים בלבד, בחירה בפעולה זאת היא משמעותית מבחינה כלכלית מכיוון שמדובר בטיפול שהינו זול יותר. במידה שהחלפתם צמיגים לאחרונה או שהרגשתם רעידות ברכב, הגיעו אלינו לסופר טראק כדי לבצע כיוון גלגלים. בכיוון גלגלים, אנשי המקצוע שלנו יאבחנו במקום ובמהירות את חוסר האיזון ויתקנו אותו בצורה מקצועית. זאת באמצעות הצבת משקלים מאזנים. יחד עם זאת, במידה שהבעיה קשורה גם להגה יהיה צורך לבצע כיוון פרונט בהתאם למפרט היצרן ועל פי בדיקות מקיפות של הצמיגים הקדמיים ושאר מערכות המשאית או האוטובוס שלכם.

השאירו פרטים ונצור עמכם קשר בהקדם!